Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Yoop w pięknej kolorystyce dąb sonoma, przełamanej wstawkami w dekorze antracytu świetnie wpisze się w aranżację pokoju dziennego. Fot. Meble Forte

Meble w salonie. 10 nowości z rysunkiem drewna

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 23 sty 2017 10:15 (aktualizacja: 23 sty 2017 10:16)

Meble z rysunkiem drewna wniosą do aranżacji salonu ciepło oraz przytulność. Sprawdź nowości dostępne w polskich sklepach meblowych.

Meble z rysunkiem drewna mają swój niezaprzeczalny klimat. Pięknie zaprezentują się w każdym pomieszczeniu. Do wnętrza salonu natomiast, wniosą wizualne ciepło oraz przytulny nastrój. Z powodzeniem można je stosować zarówno w nowoczesnych aranżacjach, jak i bardziej stylowych. Tym bardziej, że wybór kolekcji - i to zarówno tych wykonanych z drewna, jak i wykończonych fornirem lub okleiną wiernie odwzorowującą jego rysunek - jest bardzo bogaty.

Uwagę zwracają meble wykończone okleiną z rysunkiem dębu. Wyrazisty i bogaty w strukturze dąb doskonale nadaje się na duże powierzchnie mebli, jak np. fronty witryn. Spękania, sęki czy rzazy pięknie zaprezentują się zwłaszcza na tle jasnych ścian czy podłogi. Inną ciekawą opcją są meble w ciepłym kolorze orzecha lub sosny. Drewno to ma delikatne usłojenie, przez co nie dominuje wnętrza, a doskonale łączy się z innymi elementami znajdującymi się we wnętrzu. 

Sprawdź nowości o rysunku drewna dostępne w polskich sklepach. 

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA