Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Vedua wyróżnia się jasnym rysunkiem orzecha. Bogate w przeszklenia fronty pięknie eksponują przedmioty schowane w szafkach. Fot. Huelsta

Meble w salonie. 10 pięknych kolekcji modułowych

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 lut 2015 08:53 (aktualizacja: 23 lut 2015 07:59)

Meble modułowe nigdy się nie znudzą. Możemy je swobodnie łączyć i dowolnie zmieniać ich aranżację. Są wręcz idealne do kawalerek i małych mieszkań w bloku.

Zalet mebli modułowych nie sposób przecenić. Kolekcje, z którymi swobodnie można tworzyć różnorodne aranżacje to rozwiązanie idealne nie tylko z powodu licznych funkcjonalności, ale także niewielkich gabarytów. Dzięki temu sprawdzają się doskonale w ciasnych i nieustawnych pokojach czy też w mieszkaniu w bloku, gdzie pomieszczenia także nie należą do najobszerniejszych.

Kolejną zaletą mebli modułowych, która zwiększa ich przewagę nad tradycyjnymi meblami jest to, że elementy dostępne w ramach poszczególnych kolekcji są w stanie zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby kompozycyjne. Sami możemy bowiem decydować o ostatecznym wyglądzie aranżacji. Trzon takiej kompozycji tworzy tzw. moduł główny, do którego dobieramy resztę mebli. Segmenty można łączyć w pionie, poziomie, dodawać szuflady i półki. Dzięki temu zyskujemy przestrzeń, którą w razie potrzeby później możemy zmienić. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA