Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja mebli Quadro. Meble mają duże drewniane płaszczyzny z dębu złocistego utrzymane w naturalnym wybarwieniu, które połączone zostały z czarnymi elementami. Fot. Paged Meble

Meble w salonie. 10 pięknych nowości z naturalnego drewna

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 maj 2015 15:23 (aktualizacja: 18 maj 2015 08:25)

Wygląda na to, iż drewno na dobre zagościło w naszych domach. Nic dziwnego. Meble wykończone fornirem z pewnością ocieplą salon oraz wzbudzają zachwyt wśród naszych gości.

Meble zainspirowane naturą nigdy nie wyjdą z mody. Jest to rozwiązanie wręcz idealne dla osób ceniących indywidualizm i lubiących otaczać się przedmiotami emitującymi dużo ciepła i pozytywnej energii. Nie musimy również obawiać się, iż drewno w niewielkim pomieszczeniu może być nieco przytłaczające. Projektanci patrzą na nie świeżym wzrokiem - kreują trendy, tworzą nowe wzory, odcienie, a także modyfikują skład oklein w taki sposób, aby jak najbardziej odpowiadały one aktualnym potrzebom rynku. Dzięki technologicznej ingerencji we włókno drewna, fornir staje się doskonalszy od samej natury. Każdy arkusz okleiny wygląda identycznie i pozbawiony jest wszelkich niedoskonałości. 

Drewniane meble to zawsze dobry wybór. Nadają wnętrzu ciepła i przytulności. Możemy nimi też wizualnie „scalić” aranżację z innymi elementami wnętrza, np. drzwiami czy wykończeniem ściany. Inną zaletą kolekcji fornirowanych jest bogactwo faktur, wzorów i kolorów, które sprawia, że można je dopasować do stylistyki różnych pomieszczeń. Meble fornirowane są także trwałe, solidne i prezentują się niezwykle dostojnie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA