Meble.com.pl - komfort na miarę

Zestaw do salonu Azteca. Niebieskie odcienie światła w witrynie doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz. Fot. Black Red White

Meble w salonie. 10 pięknych witryn z oświetleniem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 22 kwi 2017 07:52 (aktualizacja: 26 kwi 2017 11:58)

Witryna z oświetleniem to mebel praktyczny, ale również bardzo dekoracyjny. Warto ją mieć w salonie.

Wybierając meble do salonu skupiamy się najczęściej na tym, aby oferowały nam sporą przestrzeń do przechowywania, ale również modnie się prezentowały. Jeśli obie te cechy mają dla nas duże znaczenie, to absolutnie nie możemy pominąć mebla, jakim jest witryna. 

Witryny to meble, które kojarzą nam się z jadalniami lub mieszkaniami urządzonymi klasyczne. Jednak w salonach meblowych znajdziemy również modele o bardzo nowoczesnej stylistyce. Dzięki temu bez problemu dopasujemy ją do wnętrz urządzonych również minimalistycznie. Poza tak oczywistą funkcją jak eksponowanie w witrynie szkła i porcelany, możemy wykorzystać ją również do przechowywania innych przedmiotów. Doskonale prezentują się za szkłem książki, drobne dekoracje i pamiątki lub wszelkiego rodzaju trofea, jakimi chcielibyśmy się pochwalić przed naszymi gośćmi. Umieszczając je w witrynie możemy mieć pewność, że będą pięknie wyeksponowane. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA