Meble.com.pl - komfort na miarę

Półki wbudowane w ścianę pozwolą zaoszczędzić miejsce w małym pomieszczeniu. Projekt: Małgorzata Łyszczarz. Fot. Bartosz Jarosz

Meble w salonie. 10 pomysłów na biblioteczkę

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 01 kwi 2017 08:48 (aktualizacja: 31 marz 2017 14:38)

Książki to nie tylko pożywka dla naszego umysłu, to również wspaniała dekoracja wnętrza. Dzięki odpowiednim meblom możemy je ciekawie wyeksponować.

Biblioteczka to niezbędny mebel dla każdej osoby, która posiada w domu wiele książek. Ułożone w jednym miejscu, mogą stworzyć ciekawą dekorację wnętrza.

Do wyboru mamy wiele gotowych mebli, od klasycznych regałów, po nowoczesne meblościanki z zintegrowanymi półkami lub przesuwnymi frontami. Te ostatnie pozwolą nam przechować książki, ale również wygospodarujemy w nich miejsce na telewizor. Jeśli jednak nie możemy znaleźć idealnych dla siebie mebli gotowych, warto rozważyć projekt biblioteczki na zamówienie. Dzięki temu, że wykona ją dla nas stolarz, projekt mebla może być całkowicie zgodny z naszymi upodobaniami i dopasowany do rozmiarów wnętrza.

W galerii zdjęć prezentujemy ciekawe pomysły na biblioteczkę, zarówno wśród gotowych mebli, jak i tych wykonywanych na indywidualne zamówienie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA