Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Senso II. Ciepła barwa mebli z powodzeniem rozjaśni salon, natomiast przeszklone witryny nadadzą mu lekkości. Charakterystyczne dla wszystkich elementów kolekcji są zaokrąglone krawędzie oraz metalowe uchwyty i ozdobne listewki, nadające oprawom dodatkowej elegancji. Fot. Helvetia Wieruszów

Meble w salonie. 10 sprytnych kolekcji modułowych

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 gru 2014 08:56 (aktualizacja: 16 gru 2014 07:51)

Podstawową zaletą modułowych mebli do salonu jest ich funkcjonalność. Zastawy składają się bowiem z elementów, które w dowolny sposób można komponować. Modułowe kolekcje pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni nawet niewielkiego mieszkania.

Jeśli przyjrzymy się bliżej ofercie największych, polskich firm produkujących meble, to szybko przekonamy się, że praktycznie każda z nich oferuje modułowe meble do salonu. Nic w tym dziwnego, producenci już dawno przekonali się, że meble, które można dowolnie zestawiać i komponować są przez klientów bardzo pożądane.

Modułowe meble do salonu to rozwiązanie idealne nie tylko z powodu licznych funkcjonalności, ale także niewielkich gabarytów. Dzięki temu sprawdzą się doskonale w ciasnych pokojach, a większość z nas mieszka przecież w blokach, gdzie pomieszczenia nie należą do najobszerniejszych.

Równie istotną zaletą kolekcji modułowych, jest możliwość dobierania kolejnych elementów do zestawu. Daje to szansę stopniowego kompletowania mebli, bądź późniejszego dokupienia poszczególnych części, jeśli czegoś nam zabraknie, albo zmienimy koncepcję wnętrza.

Zobaczcie 10 ciekawych propozycji.  

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA