Meble.com.pl - komfort na miarę

Przy takim stoliku nawet kanapa nie jest potrzebna.Mebel dostępny w ofercie firmy Mebin. Fot. Mebin

Meble w salonie. 10 stolików z drewnianym blatem

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 03 marz 2015 13:17 (aktualizacja: 04 marz 2015 08:23)

Stolik kawowy z drewnianym blatem to rozwiązanie idealne dla wielbicieli klasycznej elegancji, ale nie tylko - blat wykonany z drewna, oparty na lekkiej, geometrycznej konstrukcji to nowoczesność w każdym detalu.

Okrągły, prostokątny, rozkładany czy na kółkach? Oferta stolików kawowych z drewnianym blatem jest bardzo bogata. Bez trudu możemy więc dobrać model idealny do naszego wnętrza. Do wyboru mamy zarówno małe i zgrabne propozycje reprezentujące wzornictwo nowoczesne, jak też modele wykonane z najmniejszą dbałością o szczegóły.

Stolik kawowy to ważny element wyposażenia każdego salonu. Można go podstawić obok sofy, kanapy, służy podczas picia kawy, stawiania deserów, przekąsek. Jest niższy i mniejszy niż klasyczny stół. Pełni jednak funkcję równie praktyczną. Może być dodatkową półka na książki i gazety, podstawą pod lampę, podstawką na komputer, a często również podnóżkiem. Trudno wyobrazić sobie bez niego salon. Nic więc dziwnego, że co chwilę projektanci zaskakują nas nowymi wymyślnymi pomysłami na ten prosty mebel. 

Wielbiciele niestandardowego designu mogą zwrócić uwagę na odważne połączenie lekkiego,cienkiego, geometrycznego szkieletu z masywnym, drewnianym blatem. Całość stanowi niezwykłą kompozycję, która doskonale uzupełni aranżację pokoju dziennego. Taki stolik stolik można wykorzystać jako standardowe wyposażenie, ustawiając go w centrum domowego salonu, gdzie z pewnością zwróci uwagę ciekawą formą wykonania. Jednakże można go wykorzystać także jako element dekoracji, zapewniając ciekawy wygląd pomieszczenia.   

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA