Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Raflo. Fot. Black Red White

Meble w salonie. 15 kolekcji w kolorze jasnego drewna

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 14 sty 2015 11:55 (aktualizacja: 15 sty 2015 08:19)

Zestawy do salonu i jadalni w dekorze jasnego drewna niezmiennie zachowują swoją popularność. Nic dziwnego. Ciepłe, drewniane kolekcje powiększą i rozjaśniają niewielką przestrzeń oraz nadają jej przytulny charakter.

Jeśli chodzi o aranżacje salonu, wciąż lubimy wracać do korzeni. Nie jest to zaskakujące - salon to przecież pomieszczenie, które podobnie jak kuchnia kojarzy się z ciepłą i rodzinną atmosferą. Wielu z nas preferuje w pokoju dziennym spokojną kolorystykę i tradycyjne formy. Dla wielbicieli takich rozwiązań producenci przygotowali kolekcje z jasnego drewna, które wprowadzają do wnętrz ciepły i przestrzenny charakter. Szczególnie dobrze prezentują się na tle barwnych ścian - zarówno tych w stonowanych jak i intensywnych kolorach. 

Jeśli jesteście wielbicielami takiej aranżacji, nie musicie od razu wydawać dużej sumy pieniędzy na meble z litego drewna. Na rynku mamy bogatą ofertę mebli fornirowanych, czyli oklejonych cienkimi płatami drewna, jak też kolekcji wykonanych z MDF-u stylizowanego na drewniany.  

Zobaczcie 15 nowości dostępnych aktualnie w polskich sklepach. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA