Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Erika". Dodatkową i charakterystyczną ozdobą całego systemu są duże ciemne, połyskliwe uchwyty. Fot. Fadome

Meble w salonie. 15 najnowszych kolekcji modułowych

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 lut 2015 11:57 (aktualizacja: 03 lut 2015 08:18)

Modułowe meble do salonu są niezwykle funkcjonalne. Warto więc poświecić im nieco więcej uwagi. Dziś prezentujemy 15 nowości. Wszystkie są dostępne w polskich sklepach meblowych.

O zaletach mebli modułowych nie trzeba przekonywać. W salonie zdają egzamin celująco -  dają bowiem możliwość szybkiej zmiany aranżacji i łatwo "wpasowują się" w dowolne wnętrza, niezależnie od ich wielkości czy wysokości. Dzięki nim zagospodarowanie nietypowych pomieszczeń nie stanowi więc problemu. 

Nic dziwnego, że tradycyjne meble do salonu czy meblościanki często ustępują miejsca nowoczesnym meblom modułowym. Zestawy, które proponują producenci obejmują zazwyczaj od kilku do kilkudziesięciu elementów, z których każdy można zakupić oddzielnie. Już za niewielkie pieniądze urządzimy salon, wstawiając do niego: witryny wiszące lub stojące, szafy, szafki RTV czy komody. Bogaty wybór szafek pionowych i poziomych, szuflad lub otwartych półek pozwala na samodzielne wykreowanie własnych, swobodnych aranżacji. Tym bardziej, że elementy te mogą funkcjonować osobno lub bardzo blisko siebie.

Zobaczcie naprawdę sprytne kolekcje modułowe.  

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA