Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Da Vinci to modne zestawienie bieli i szarości. Fot. Wersal

Meble w salonie. 15 narożników na topie

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 24 sie 2015 13:53 (aktualizacja: 25 sie 2015 07:57)

Jakie są aktualnie najmodniejsze narożniki? Który mebel sprawi, że nasz salon stanie się miejscem nie tylko ciekawym w wyglądzie, ale też wygodnym w użytkowaniu? Zobaczcie 15 ciekawych propozycji.

Narożniki tapicerowane skórą lub tkaniną cieszą się aktualnie dużym powodzeniem. Najpopularniejsze narożniki cechuje prosta, geometryczna forma oraz – jako jedyna dekoracja – jednobarwna tkanina, zestawiona z wzorzystymi poduchami. Najładniej prezentują się w dużych salonach, gdzie ustawione na przykład po środku niego stają się centralną ozdobą wnętrza. Urzekają ponadczasowym kształtem dzięki czemu świetnie wpisują się w klimat zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. 

Mogą zastąpić szereg innych mebli, a nawet cały zestaw wypoczynkowy. Szczególnie dobrze sprawdzają się w tej roli narożniki rozkładane, które mogą posłużyć zarówno jako meble do relaksu przed telewizorem, jak i wygodne łóżka do spania. Narożniki do salonu posiadające funkcję spania to bardzo dobry pomysł na elegancką, dużą i wygodną kanapę salonową, która pomieści całą rodzinę. To także świetne rozwiązanie dla tych, którzy często przyjmują gości w swoich domach.

Zobacz kilka ciekawych modeli. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA