Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Canto to białe meble ocieplone drewnem. Nadadzą aranżacji przytulnego klimatu. Fot. Meble Forte

Meble w salonie. 20 nowości z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 lip 2016 08:41 (aktualizacja: 04 lip 2016 09:51)

Co wyróżnia najnowsze kolekcje do salonu? Obserwując ofertę sklepów można zauważyć, iż najwięcej jest propozycji w nowoczesnym stylu, które pozwalają urządzić salon modnie, a przy tym ciepło i rodzinnie.

Ciekawą opcją są niezwykle pojemne, a także ciekawe pod względem designu meblościanki. Najogólniej mówiąc, modele aktualnie dostępne w sklepach w niczym nie przypominają masywnych, przytłaczających, i co tu dużo mówić - brzydkich brył sprzed lat. Nowoczesne meblościanki wyróżniają się lekką formą, ciekawą linią oraz wzornictwem na najwyższym poziome, a przy tym oferują dużo miejsca do przechowywania.   

Obecnie modne są zestawy wykończone na wysoki połysk, ale również w aranżacji wnętrz widoczny jest silny trend ekologiczny. Meble nowoczesne są albo ultra eleganckie i błyszczące, albo biją po oczach swoją surowością. Oba trendy – choć tak inne - są obecnie bardzo na czasie.

Urządzając pokój dzienny należy pamiętać o tym aby przestrzeń była jak najlepiej wykorzystana, a także aby nie stworzyć we wnętrzu wrażenia bałaganu. Dodatki, takie jak zasłony, firany, dywan lepiej jest zakupić na samym końcu. W tej kwestii postawmy raczej na jakość, a nie na ilość.  

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA