Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Aleksandria. Fot. Meble Forte

Meble w salonie. 20 pięknych kolekcji ze szkłem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 20 kwi 2016 09:22 (aktualizacja: 21 kwi 2016 08:44)

Meble z przeszkleniami wprowadzają do wnętrza salonu zupełnie nową jakość. Zobacz, jakie piękne kolekcje dostępne są na polskim rynku.

Szkło znajdziemy nie tylko w witrynach. Choć to właśnie one są najpopularniejszym, przeszklonym meblem. Producenci stosują dziś szkło również w komodach, na blatach stołu czy meblach RTV. Jednym słowem - wszędzie gdzie się da. 

Szkło bowiem nadaje meblom zupełnie nową jakość. Dzięki niemu bryły wydają się lżejsze i przestronniejsze, ponadto są wówczas ciekawszym polem do wyeksponowania eleganckich przedmiotów, jak serwis kawowy czy książki z pięknymi grzbietami. Coraz chętniej wyciągamy na wierzch rzeczy, którymi możemy się pochwalić. Jeszcze kilka lat wstecz, wszystko skrzętnie chowaliśmy do szafek, stąd popularnością cieszyły się meblościanki, które dawały wiele miejsca do przechowywania. Dziś ustawione na widoku filiżanki czy drobne dekoracje mogą być ozdobą całego wnętrza i stworzyć spójną całość z jego aranżacją. 

Do mebli z przeszkleniami możemy również dołączyć oświetlenie. Producenci chętnie wyposażają w nie swoje produkty, bowiem światło w meblach jest bardzo pożądanym elementem. Zapalone wieczorem, sączące się delikatnie zza szklanych frontów, będzie nie tylko dodatkowym oświetleniem w salonie, ale również doda mu niepowtarzalnego klimatu. To doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy nam na wprowadzeniu do wnętrza salonu zmysłowego nastroju. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA