Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Byron w aranżacji pokoju dziennego. Wysoki połysk doda wnętrzu przestrzeni. Fot. Black Red White

Meble w salonie. Białe kolekcje na wysoki połysk

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 08 lut 2017 08:47 (aktualizacja: 08 lut 2017 10:12)

Białe meble w połysku rozjaśnią każde wnętrze i optycznie je powiększą. Te kolekcje są teraz bardzo modne.

Ciasne, małe, jak również zaciemnione pomieszczenia w blokach nie są już problemem. Taki salon można optycznie rozjaśnić i powiększyć dzięki meblom. Doskonale sprawdzają się w tej roli białe meble na wysoki połysk.

Zalet mebli w bieli na wysoki połysk nie sposób policzyć. Nie tylko dodają pomieszczeniom optycznej przestrzeni, sprawiają, że wnętrza stają się jaśniejsze, ale również łatwo się je aranżuje. Biel pasuje do wszystkich innych barw, dlatego też wybierając białe meble z łatwością dobierzemy do nich dekoracje. Jeśli chcemy biały salon nieco ocieplić, wystarczy wprowadzić do aranżacji trochę naturalnego drewna. Sprawi ono, że salon stanie się ciepły i przytulny, jednak wciąż będzie jasny i nowoczesny.

Białe meble w połysku są również wdzięczne do utrzymania w czystości. Wbrew pozorom, to właśnie na ciemnych powierzchniach bardziej widać kurz lub odciski palców na frontach. Aby doprowadzić białe meble na wysoki połysk do czystości, wystarczy przetrzeć fronty mokrą ściereczką. Doskonale sprawdzi się również płyn do szkła, który nie tylko fronty umyje, ale również podkreśli ich blask.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA