Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Canto to białe meble ocieplone drewnem. Nadadzą aranżacji przytulnego klimatu. Fot. Meble Forte

Meble w salonie. Białe kolekcje ocieplone drewnem

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 08 wrz 2016 10:59 (aktualizacja: 29 wrz 2016 10:18)

Białe meble do salonu ocieplone drewnem niezmiennie cieszą się sporym powodzeniem. Sprawdź co oferują polskie sklepy meblowe.

Choć widoczna dziś moda na minimalizm promuje chłodne i proste stylizacje, to w nowoczesnych wnętrzach nie brak białych mebli ocieplonych elementami drewna, w których efekt zimna i ciepła przenika się, tworząc zgraną kompozycję.

Białe meble ocieplone drewnem to świetny sposób na ocieplenie salonu zaaranżowanego w stylu nowoczesnym bądź minimalistycznym. Sprawiają, że chłodna w wyrazie aranżacja zyskuje ciepły wygląd i klimatyczny charakter.

Drewno z bielą może być zestawione w różnorodny sposób. Najpopularniejszym zestawieniem są białe fronty lakierowane na wysoki połysk, zamknięte w ramy drewnianego korpusu. W innych propozycjach drewno jest wprowadzone głównie pod postacią delikatnych wstawek, jako element dekoracyjny, urozmaicający prostą bryłę mebla. Dość ciekawie prezentuje się zestawienie matowej, jasnej płyty na korpusach z drewnianymi frontami. Całość prezentuje się stylowo i ciekawie. Warto wspomnieć również kolekcje w których drewno dosłownie zamyka w ramę bryłę mebla.

Sprawdź jakie kolekcje proponują aktualnie sklepy meblowe.    

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA