Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja L-Light. Blasku meblom dodaje listwa oświetleniowa, która w komodach i szafkach RTV znajduje się w szczelinie pod blatem. Fot. Meble Forte

Meble w salonie. Ciekawe kolekcje z oświetleniem

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 kwi 2017 07:16 (aktualizacja: 02 kwi 2017 12:14)

Odpowiednio dobrane światło bez wątpienia wpływa na estetykę mebla. Kolekcje z oświetleniem pozwalają zaprojektować wnętrze zupełnie na nowo.

Technologia LED, to obecnie najlepsze narzędzie pozwalające na dekorację mebla za pomocą dynamiki i gry światła. Różnorodność oprawy diod, nowoczesne systemy zasilania i sterowania stwarzają, w obszarze oświetlenia, możliwości dotychczas nieosiągalne. Diody LED są niezwykle ekonomiczne,  wytrzymałe na wstrząsy i warunki atmosferyczne oraz bezpieczne w użytkowaniu. Można je także stosować w miejscach, w których użycie konwencjonalnych źródeł światła do tej pory nie było możliwe.  

Jeśli chodzi o meble oświetlenie ma za zadanie w delikatny sposób podkreślić kształt mebla, ale nie tylko - za pomocą różnego rodzaju profili można podświetlić na przykład front, krawędzie półek, cokoły czy podstawę poszczególnych brył. W meblach chętnie stosowane są także profile, które mogą być montowane w dolnej części mebla lub między poszczególnymi bryłami. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA