Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia Burgos w modnym, szarym kolorze na wysoki połysk nada wnętrzu nowoczesny styl. Fot. Salony Agata

Meble w salonie. Ciekawe propozycje w szarościach

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 11 paź 2016 09:17 (aktualizacja: 11 paź 2016 09:37)

Szarości nie wychodzą z mody. Nie da się zaprzeczyć bowiem, że dzięki nim wnętrze prezentuje się harmonijnie i stylowo. Sprawdź modne meble w kolorze szarym.

Szare meble do salonu to jedna z modniejszych propozycji producentów mebli. Szary kolor stał się bowiem bardzo popularny w wystroju wnętrz. Być może to za sprawą swojej uniwersalności oraz dużych możliwości wzorniczych. 

Na pierwszy rzut oka kolor szary na meblach wydaje się być smutny i monotonny, z tego powodu producenci chętnie łączą go z drewnem, które subtelnie ociepla chłodne szarości. Szare bryły urozmaicone jasnym drewnem zyskują przytulny wygląd. Na frotach pięknie prezentuje się również kolor szary w połysku. W salonie sprawdzi się doskonale, ze względu na swoją ponadczasowość i nowoczesność. Ponadto, lustrzana powierzchnia odbija światło, i sprawia tym samym, że wnętrze nabiera wizualnej przestrzeni. Szare powierzchnie pięknie łączą się także z kolorem białym. Taka kompozycja prezentuje się bardzo elegancko, ale też nowocześnie.  

Sprawdź piękne propozycje mebli do salonu w modnych szarościach. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA