Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble Fever marki Black Red White. Biel przełamano dużymi, ciemnymi uchwytami i ciemnym szkłem w witrynach. Cena meblościanki: 1.599 zł (bez komody). Fot. BRW

Meble w salonie do 2.000 zł. Zobacz najnowsze propozycje

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 wrz 2014 11:08 (aktualizacja: 08 wrz 2014 08:24)

Wybór mebli do salonu to poważna decyzja. Ilość dostępnych rozwiązań wzorniczych może przyprawić o zawrót głowy. Postanowiliśmy nieco ułatwić to zadanie. Prezentujemy modele w cenie do 2.000 zł. Który waszym zdaniem jest najciekawszy?

Urządzanie pokoju dziennego może być ogromną przyjemnością. Zwłaszcza jeśli możemy puścić wodze fantazji i nie ogranicza nas zasobność portfela. W salonach i sklepach meblowych mamy ogromny wybór mebli do salonu zarówno jeśli chodzi o ich stylistykę, jak też cenę. Co oferują producenci?  

Często spotyka się rozwiązania inspirowane modą lat 50. i 60. Coraz śmielej pojawiają się modele „okraszone” ciekawym detalem dekoracyjnym. A to jeszcze nie wszystko.

Zgodnie z trendem minimalistycznym, w segmencie mebli do salonu dominują modele o prostej, geometrycznej i oszczędnej formie. Wizualna lekkość brył często bywa podkreślona detalem w formie szklanych, podświetlonych półek oraz frontów ze szkła półtransparentnego.

Producenci mebli skupiają uwagę na szczególe, czyniąc z niego główną (chociaż drobną) dekorację. Tutaj istotne znaczenie przypisuje się intensywnym kolorom. 

Obok nurtu zakładającego minimalizm form i linii, współistnieje trend mebli stylizowanych. Charakterystyczne dla niego są nietypowe zaokrąglenia oraz tłoczenia na powierzchni mebli. 

Zobaczcie co dla was przygotowaliśmy 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA