Meble.com.pl - komfort na miarę

T75_015_Duro_RGB_good res.jpg

Meble w salonie do 3 tys. Zobacz ofertę sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 06 lis 2014 10:22 (aktualizacja: 10 lis 2014 09:55)

Aranżacja wnętrza salonu nie powinna być sprawą przypadku. To pomieszczenie w którym przebywamy najczęściej, warto więc poświęcić nieco więcej czasu na poszukiwania idealnych do niego mebli.

Dziś postanowiliśmy nieco ułatwić to zadanie i zebraliśmy propozycje w cenach do 3 tys. złotych (ceny sugerowane przez producentów). Wszystkie kolekcje są dostępne w polskich salonach meblowych. 

Producenci oferują szeroką gamę mebli do salonu o różnych wymiarach, kształtach, przeznaczeniu i różnym designie. Standardowe elementy w zestawach to różnego rodzaju kredensy, komody, witryny, regały, biblioteczki, meblościanki i wszelkiego rodzaju szafki. Prezentowane modele zaspokoją gusta zarówno osób preferujących wzornictwo nowoczesne jak i tych, którzy lepiej czują się we wnętrzach w stylu klasycznym. 

Zgodnie z trendem minimalistycznym, w segmencie mebli do salonu najwięcej jest modeli o prostej, geometrycznej i oszczędnej formie. Wizualna lekkość brył jest podkreślona dzięki zastosowaniu szklanych, podświetlonych półek oraz frontów ze szkła. Można zauważyć także, że w meblach do salonu bardzo istotny jest szczegół oraz elementy dekoracyjne, w postaci wstawek o innej fakturze bądź kolorze. W tym przypadku często spotyka się rozwiązania inspirowane modą lat 50. i 60.

Obejrzyjcie nasze propozycje... 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA