Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Domenica w białym kolorze na wysoki połysk została przełamana elementami drewna. Cena: (z jedną szafą): 2.725 zł. Fot. Black Red White

Meble w salonie. Dużo ciekawych kolekcji za mniej niż 3 tysiące

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 01 lip 2016 10:57 (aktualizacja: 01 lip 2016 11:24)

Chcesz urządzić salon, ale nie chcesz wydać na meble więcej niż 3 tysiące złotych? Zobacz, jakie ciekawe propozycje dziś przygotowaliśmy.

Salon jest wizytówką całego mieszkania, to właśnie do niego zapraszamy gości. Powinien być więc urządzony z klasą. Nie można zapominać również o funkcjonalności mebli, z których domownicy będą korzystać codziennie. Na szczęście dobry styl, jak również praktyczność mogą iść ze sobą w parze. Co więcej, wcale nie kosztują wiele. Wystarczy zajrzeć do sklepów meblowych, by się przekonać, że wiele ciekawych i wygodnych kolekcji mebli nie kosztuje więcej niż 2 tysiące złotych.

Wśród kolekcji mebli do salonu, których cena nie przekracza 3 tysięcy złotych, znajdziemy zarówno meble w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Modne są dziś meble z fornirem imitującym naturalne drewno. Największą popularnością cieszą się odcienie dębu oraz jesionu. Popularności nie tracą również meble w białym kolorze. Tu natomiast dominują lakierowane powierzchnie, jak również białe powierzchnie ocieplone drewnem.

Warto pamiętać, wybierając meble do salonu, że największy wpływ na ostateczną cenę, mają przeszklenia oraz dodatki tj. wewnętrzne oświetlenie. Im prostsza stylistyka, tym korzystniejsza cena. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA