Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Happy" marki Black Red White, to modne połączenie bieli z drewnem. Fot. Black Red White

Meble w salonie. Dużo najnowszych propozycji z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 09 gru 2014 08:27 (aktualizacja: 11 gru 2014 08:13)

Jasna kolorystyka, geometryczne kształty, ciekawe rozwiązania - oto wyróżniki najmodniejszych mebli do salonu. Zobaczcie najbardziej aktualną ofertę polskich sklepów meblowych.

Oferta kolekcji do salonu dostępna w sklepach jest bardzo bogata. Do wyboru mamy zarówno propozycje klasyczne, jak też te o wzornictwie bardziej nowoczesnym.

Zgodnie z trendem minimalistycznym, w segmencie mebli do salonu dominują modele o prostej, geometrycznej i oszczędnej formie. Wizualna lekkość brył często bywa podkreślona detalem w formie szklanych, podświetlonych półek oraz frontów na wysoki połysk. Połyskliwe powierzchnie chętnie łączone są również z dekorem drewna na zasadzie kontrastu. Szczególnie modny jest duet bieli na wysoki połysk z ciepłymi dekorami naturalnymi. 

Producenci mebli skupiają uwagę na szczególe, czyniąc z niego główną (chociaż drobną) dekorację. Tutaj istotne znaczenie przypisuje się kontrastowym kolorom bądź fakturom.  

Obok nurtu zakładającego minimalizm form i linii, współistnieje trend mebli o klasycznej formie. Charakterystyczne dla niego są nietypowe zaokrąglenia oraz tłoczenia na powierzchni mebli.

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii.  

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA