Meble.com.pl - komfort na miarę

Nowoczesny zestaw Anya utrzymany w jasnej kolorystyce. Przeszklone elementy zostały wzbogacone o świetlówki LED, dzięki czemu wieczorami stanowią dodatkowe źródło światła w salonie. Fot. Black Red White

Meble w salonie. Efektowne kolekcje z oświetleniem

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 sie 2015 13:01 (aktualizacja: 21 sie 2015 07:48)

Meble z oświetleniem robią furorę w stylistyce wnętrz. Nie tylko stanowią doskonałą ozdobę pomieszczenie - stanowią także doskonałe źródło dodatkowego światła.

Wybór mebli z oświetleniem w polskich sklepach jest bardzo duży, więc każdy znajdzie model, który doskonale uzupełni stylizację jego wnętrza. Oświetlenie w meblu to przede wszystkim doskonałe źródło dodatkowego światła, a dzięki małym punktom świetlnym umieszczonym wewnątrz mebla, przedmioty znajdujące się na półkach są pięknie wyeksponowane.

Światło pięknie podkreśla także formę i wykończenie mebli. Uwypukla poszczególne elementy bryły bądź eksponuje atrakcyjny wizualnie rysunek drewna. Sprawi także, że połyskujące powierzchnie nabiorą magicznego wyglądu. 

Warto zaznaczyć, iż rozmieszczenie oświetlenia to nie wszystko. Nie mniej ważna jest także barwa światła, która pozwoli wykreować klimat wnętrza. Ciepła sprawdzi się na przykład jako uzupełnienie aranżacji klasycznych, w których chętnie wykorzystuje się naturalne drewno lub jego imitacje, zaś chłodna może zostać zastosowana w przypadku wnętrz zainspirowanych stylistyką nowoczesną i minimalistyczną. 

Zobacz galerię efektownych mebli z oświetleniem.  

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA