Meble.com.pl - komfort na miarę

Tawros to propozycja aktualnie modnego zestawienia klasycznego dekoru jasnego dębu i nowoczesnej bieli w wysokim połysku. Fot. Helvetia Wieruszów

Meble w salonie. Modne kolekcje na wysoki połysk

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 cze 2016 09:19 (aktualizacja: 17 cze 2016 09:52)

Lista zalet mebli na wysoki połysk jest długa. Warto je poznać, jak również same meble, bowiem w sklepach znajdziemy wiele pięknych kolekcji.

Meble na wysoki połysk od dłuższego czasu przeżywają wielką sławę. Pokochali je zarówno właściciele dużych domów, jak i małych mieszkań. Zalet bowiem mają naprawdę wiele.

Lakierowane powierzchnie odbijają światło, a niektóre działają wręcz jak lustro, dzięki czemu optycznie powiększają pomieszczenia. Rozświetlają je również i dodają blasku. Bez wątpienia największym powodzeniem cieszą się meble w białym kolorze. Całkowicie białe, ewentualnie ocieplone elementami drewna. Nadają one wnętrzom ciepłego wyrazu i są bardzo modne. Elegancko i szykownie wyglądają z kolei czarne meble w połysku, szczególnie, jeśli podkreślone są kolorowym oświetleniem w witrynach oraz w drobnych listwach, ukrytych między szufladami. Czarne meble są jednak dedykowane większym wnętrzom, ponieważ potrafią znacznie zdominować aranżację. 

Meble na wysoki połysk to także doskonała propozycja dla tych, którzy nie lubią często sprzątać. Lakierowane powierzchnie można szybko oczyścić z zabrudzeń, dzięki czemu będziemy mieli więcej czasu na przyjemności.

Zobacz modne kolekcje w połysku i znajdź swój wymarzony zestaw.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA