Meble.com.pl - komfort na miarę

Minimalistyczna forma mebli Mezo nadaje wnętrzom nowoczesnego wyrazu. Bogata gama elementów dostępna jest w dwóch wybarwieniach: biały i biały/biały połysk. Fot. Black Red White

Meble w salonie. Modne kolekcje w bieli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 08 cze 2017 13:50 (aktualizacja: 08 cze 2017 13:57)

Białe meble dodają wnętrzom świeżości i optycznie je powiększają. Zobacz, jakie kolekcje są teraz popularne.

Białe meble mają swoich zdecydowanych zwolenników lub całkowitych przeciwników. Pewne jest jednak, że cieszą się dużą popularnością w aranżacji wnętrz. 

Mieszkamy w klimacie, gdzie przez większość roku jest za oknem jest szaro. To sprawia, że wnętrza naszych domów nie są dobrze doświetlone. Można je rozjaśnić na wiele sposobów, np. wybierając meble w bieli. Biały kolor ma bowiem tą zaletę, że odbija od siebie promienie słoneczne, przez co pomieszczenia wydają się jaśniejsze, ale również optycznie większe. 

Wśród modnych kolekcji największym powodzeniem cieszą się meble z frontami na wysoki połysk. To doskonałe rozwiązanie do małych wnętrz, ale również urządzonych w stylu nowoczesnym czy minimalistycznym. Równie ciekawe są meble w bieli ocieplonej drewnem. Wystarczy niewielki dodatek w postaci blatu czy drewnianej listwy, aby biały mebel nabrał przytulnego stylu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA