Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble Fever marki Black Red White. Biel przełamano dużymi, ciemnymi uchwytami i ciemnym szkłem w witrynach. Cena meblościanki: 1.599 zł (bez komody). Fot. BRW

Meble w salonie. Modne kolekcje za mniej niż 2 tysiące

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 sie 2015 10:11 (aktualizacja: 25 sie 2015 07:49)

Wcale nie trzeba wydawać fortuny, by ciekawie i wygodnie urządzić salon. Zobaczcie kolekcje mebli za mniej niż 2 tysiące złotych.

Salon to wizytówka całego mieszkania, i aby go urządzić wcale nie trzeba wydawać ogromnej sumy pieniędzy. Wystarczy zajrzeć do sklepów meblowych, by się przekonać, że wiele ciekawych i wygodnych kolekcji mebli nie kosztuje więcej niż 2 tysiące złotych.

Wśród dostępnych kolekcji ze średniej półki cenowej, znajdziemy zarówno meble w stylu klasycznym i nowoczesnym. Modne są dziś meble z fornirem imitującym naturalne drewno. Największą popularnością cieszą się odcienie dębu oraz jesionu. Popularności nie tracą również meble w białym kolorze. Tu natomiast dominują lakierowane powierzchnie. 

Warto pamiętać, wybierając meble do salonu, że największy wpływ na ostateczną cenę, mają przeszklenia oraz dodatki tj. wewnętrzne oświetlenie. Im prostsza stylistyka, tym korzystniejsza cena. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA