Kolekcja Nature łączy w sobie modne jasne drewno i szare dekory. Fot. Meble Vox

Kolekcja Nature łączy w sobie modne jasne drewno i szare dekory. Fot. Meble Vox

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 10 cze 2017 10:21

Meble w salonie. Modne propozycje w kolorze jasnego drewna

Kolekcje w kolorze jasnego drewna pięknie się komponują zarówno z nowoczesną, jak i klasyczną aranżacją salonu. Wnętrze prezentuje się lekko wizualnie, a przy tym dość klimatycznie.

W polskich sklepach wybór jasnych, drewnianych mebli jest bardzo bogaty.  Możemy zakupić kolekcje o stylistyce typowo nowoczesnej, jak też te klasycyzujące, wyróżniające się bardziej masywną formą. Ich fronty są jednolite, bądź urozmaicone wstawką, najczęściej w kolorze białym lub szarym. Pięknie prezentują się zwłaszcza propozycje, w których bryły urozmaicono elementami ze szkła. Połyskujące tafle, delikatnie podświetlone światłem o ciepłej barwie wyglądają bardzo stylowo i naturalnie.

Wzory proste i surowe, które wyglądem przypominają nieobrobione deski to hit ostatnich lat, zwłaszcza we wnętrzach stylizowanych na surowe, o charakterze poprzemysłowym. Modne są też fronty bielone. Maję one szerokie zastosowanie - od aranżacji industrialnych, poprzez stonowany styl skandynawski, aż po bardzo romantyczną stylizację vintage czy prowansalską.

Sprawdź kolekcje, które aktualnie znajdziemy w sklepach. 


WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

    • zyta, 2017-06-19 11:10:53
    My nasz salon urządzaliśmy meblami z Agaty , ale stół i krzesła postawiliśmy w jadalni, w salonie zaś stoi sofa i stolik kawowy
    • dominika K, 2017-05-26 09:22:01
    O proszę, jednak będą mi te krzesła Andre z Mebluj Dom pasować do mojego stołu. Mam identyczny jak ten na pierwszym zdjęciu. W takim razie mogę śmiałe je sobie zamówić, nareszcie będę miała nowe i będzie po kłopocie.

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce