Meble.com.pl - komfort na miarę

Zabudowy na zamówienie pozwalają całkowicie dopasować mebel do potrzeb użytkownika. To on decyduje o ilości miejsca w środku i ostatecznym wyglądzie. Projekt: Przemek Kuśmierek. Fot. Bartosz Jarosz

Meble w salonie. Modne zabudowy na zamówienie

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 16 paź 2016 08:38 (aktualizacja: 31 paź 2016 09:14)

Meble na zamówienie mają wiele zalet i zyskują na popularności. Zobacz, jakie meble pod wymiar wybrali do swoich domów Polacy.

Urządzając salon warto wziąć pod uwagę meble wykonywane na indywidualne zamówienie. Tym sposobem będziemy mogli dopasować je do wnętrza i sprawić, że wszystko będzie jak "pod linijkę". Meble na wymiar to doskonałe rozwiązanie, jeśli salon jest nieustawny, ma wnęki lub zwyczajnie potrzebujemy bardzo dużo miejsca do przechowywania.

Gotowe meble zapewniają ograniczoną ilość przestrzeni na której możemy przechowywać swoje rzeczy. Zabudowy z kolei mogą być znacznie wyższe, co od razu poskutkuje większą ilością miejsca w meblach. Ponadto zabudowy można z łatwością wmontować w ściany, dzięki czemu nie zmniejszymy powierzchni pomieszczenia. To szczególnie praktyczne rozwiązanie jeśli salon jest małych rozmiarów.

W galerii zdjęć można zobaczyć, jakie zabudowy na zamówienie wybrali Polscy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA