Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Desert to nowoczesne meble w modnym, białym kolorze. Na szczególną uwagę zasługuje smukła linia uchwytów i efektowne podświetlane wnętrza. Fot. Black Red White

Meble w salonie. Najmodniejsze meblościanki do 2 tys. złotych

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 12 sty 2015 10:14 (aktualizacja: 30 sty 2015 08:08)

Prostota, lekkość i funkcjonalność - te trzy słowa najlepiej oddają charakter nowoczesnej meblościanki. Za jej zakupem przemawia, także atrakcyjna cena - zobaczcie propozycje w cenie do 2 tys złotych. 

Nieśmiertelna meblościanka - jeszcze nie tak dawno nieodzowny element każdego polskiego domu. Dziś znowu wraca do łask, z tym że w nowej, ulepszonej formie.

W wielu domach można jeszcze spotkać starą, przytłaczającą, masywną, przywodzącą na myśl (przynajmniej niektórym) dzieciństwo, wersję tego mebla. Aktualnie nie jesteśmy skazani na takie rozwiązania. Wśród proponowanych produktów można znaleźć elementy modułowe o lekkiej formie i różnych kształtach, które pozwalają zagospodarować salon tak, by nie stracił uroku, a zyskał na funkcjonalności.

Różnorodność stylów i kolorów, szafki o różnych funkcjach i dużo miejsca do przechowywania zarówno ubrań, jak i przedmiotów codziennego użytku - meblościanka to idealne rozwiązanie do wnętrz o niewielkiej powierzchni. Zestaw składa się zazwyczaj z kilku segmentów w tej samej kolorystyce i wzornictwie. Najczęściej tworzą go szafka RTV, witryna, szafka wisząca, szafka stojąca oraz półki.

Zobaczcie najnowsze propozycje producentów w cenie do 2 tys. zł.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA