Meble.com.pl - komfort na miarę

Fotel z podnóżkiem Fiord. Meble osadzono na wysokich nózkach do daje im lekkości. Fot. Etap Sofa

Meble w salonie. Niesamowicie wygodne fotele z podnóżkiem

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 07 lis 2016 11:58 (aktualizacja: 07 lis 2016 14:15)

Fotel w duecie z podnóżkiem to gwarancja komfortowego wypoczynku. Zmęczone po całym dniu pracy nogi, można ułożyć w wygodnej pozycji i w pełni się zrelaksować.

Fotel z podnóżkiem to komfort i wygoda. Nogi można ułożyć w wygodnej pozycji, co pozwoli w pełni wypocząć. Wśród foteli z podnóżkami wybór jest dość duży. Możemy zakupić model nowoczesny i minimalistyczny w wyglądzie, bądź ludwikowskie fotele z dużymi uszami, które nie tylko dają wygodę podczas siedzenia, ale także można się w nich swobodnie zdrzemnąć. Wszystkie kolekcje dostępne są także w bogatym wachlarzu tkanin i skór naturalnych. 

Podnóżek może stanowić odrębny element wyposażenia wnętrza lub też być przedłużeniem fotela. Pierwsza opcja jest dość funkcjonalna ponieważ podnóżek w razie potrzeby może przejąć rolę stolika kawowego lub posłużyć jako dodatkowe miejsce do siedzenia. Fotele w których podnóżek stanowi cześć bryły, są jednak nie mniej funkcjonalne. Może on być wysuwany ręcznie bądź mechanicznie - niektóre modele posiadają również funkcję masażu. 

Sprawdź ciekawe propozycje z polskich sklepów meblowych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA