Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Amber. Komfortowa funkcja relax pozwala za dotykiem palca rozłożyć siedzisko oraz podnóżek do pozycji leżącej i zablokować w dowolnym momencie. Solidna rama mebla wykonana z drewna bukowego oraz sklejki. Fot. Benix

Meble w salonie. Nowoczesne, małe narożniki

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 21 lis 2016 08:39 (aktualizacja: 21 lis 2016 09:42)

Mały narożnik to mebel przygotowany z myślą o niewielkim wnętrzu. Sprawdź modele proponowane przez polskich producentów mebli.

Niewielki narożnik sprawdzi się w mieszkaniu w bloku lub gdy nasz salon jest niewielki. Ich wybór w polskich sklepach meblowych jest dość bogaty. Szczególnie interesująco prezentują się kolekcje nowoczesne, które poza ciekawym wyglądem oferują także szereg udogodnień. 

Podstawą jeśli chodzi o wyposażenie jest pojemnik na pościel oraz funkcja spania. Inne mechanizmy, które poprawiają komfort użytkowania mebla to ruchome zagłówki, podłokietniki oraz różnego rodzaju stolik, półki i skrytki. 

Najmodniejsze narożniki wyróżniają się stonowaną kolorystyką tapicerki. Modne są szarości, beż, biel oraz kolory pudrowego różu. Nie brakuje także modeli w intensywnych kolorach. Hitem aktualnie jest fiolet - nasycony, bądź wpadający w szarości. Taki narożnik pięknie zaprezentuje się na tle jasnych ścian i ciekawie zagra z drewnianym, jasnym parkietem. 

Sprawdź narożniki dostępne aktualnie w polskich sklepach. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA