Meble.com.pl - komfort na miarę

Wiktoria to eleganckie meble w wybarwieniu wenge patyna. Wyprofilowane nóżki nadadzą wnętrzu klasy, zaś ciemna barwa mebli ociepli aranżację. Fot. Mebin

Meble w salonie. Nowości w klasycznym stylu

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 10 cze 2016 09:36 (aktualizacja: 10 cze 2016 10:23)

Stylowe meble do salonu opierają się wszelkim zmianom jeśli chodzi o trendy wnętrzarskie. Są ponadczasowe oraz niezwykle klimatyczne.

Stylowe meble sprawiają, że salon zyskuje elegancki wygląd oraz gustowny charakter. Wyróżniają się ciekawą oraz intrygującą bryłą.  

Kolekcje stylowe to dbałość o każdy, najmniejszy nawet szczegół. Dowodem na to są ozdobne aplikacje i motywy, często drobne i misterne, podkreślające bogactwo i wszechobecny luksus. Nie do pomyślenia jest tu zastosowanie słabej jakości materiałów. 

Reprezentują też dość zróżnicowaną stylistykę. W sklepach mamy do wyboru ekskluzywne kolekcje bogato zdobione, zaprojektowane z myślą o dużych przestrzeniach, ale też zestawy, których klasyczny przepych został nieco zmodernizowany. Wzory i zdobienia takich kolekcji pozostały bez zmian, natomiast bryły nie są już tak ciężkie i przytłaczające, dlatego swobodnie komponują się z mniejszymi powierzchniami. 

Więcej inspiracji na stylowe meble do salonu, prezentujemy w naszej galerii. 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA