Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia Bianco. Na blacie zastosowano zestawienie forniru i białego lakierowanego szkła. W podstawę mebla wbudowana została praktyczna szafka na naczynia. Fot. Paged Meble

Meble w salonie. Piękne kolekcje w bieli

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 01 marz 2016 08:51 (aktualizacja: 01 marz 2016 08:58)

Białe meble do salonu nie wychodzą z mody. Sprawdź aktualne propozycje producentów, dostępne w polskich sklepach meblowych.

Biel jest ponadczasowa i opiera się wszelkim modom. Pasuje wszędzie i do wszystkiego. Nie ma także wątpliwości, iż pięknie prezentuje się w salonie, nie tylko na ścianach czy pod postacią dodatków, ale przede wszystkim mebli. 

Wybór białych mebli do salonu jest bardzo bogaty. Do wyboru mamy zarówno meble klasyczne, jak też nowoczesne i oszczędne w wyrazie kolekcje minimalistyczne. Biel szczególnie dobrze prezentuje się w nowoczesnych stylizacjach. Lustrzane tafle i połyskujące fronty wyglądają wyjątkowo pięknie w towarzystwie szarych ścian czy drewnianej podłogi. 

Biel w połysku lub macie ładnie komponuje się także z dekorami o rysunku drewna, np. pod postacią ściany za łóżkiem, jak również w formie drewna jako elementu dekoracyjnego frontów meblowych. Takie rozwiązanie sprawia, że nasz salon będzie jasny, ale także ciepły i klimatyczny. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA