Meble.com.pl - komfort na miarę

Biurko Basic marki Minko. Fot. Euforma

Meble w salonie. Piękne kolekcje w bieli

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 22 wrz 2016 15:57

Biel to kolor uniwersalny, pasujący do wszystkiego. Często decydujemy się na białe ściany a charakter naszemu wnętrzu nadajemy kolorowymi dodatkami, meblami a nawet oświetleniem. A gdyby tak postawić na biel… ale w meblach.

Jak sprawić, aby nowoczesne wnętrze szybko się nie opatrzyło i współgrały w nim różne kolory? Kolor biały coraz częściej gości w pomieszczeniach. Może stanowić zarówno główny motyw kolorystyczny, np. we wnętrzach nowoczesnych, jak i być jedynie akcentem, który potrafi wyciszyć krzykliwe kolorystycznie wnętrza.

Kolor biały przede wszystkim optycznie powiększa przestrzeń. Jeśli salon jest niedoświetlony, białe meble spowodują, że stanie się on jaśniejszy – będzie odbijał światło wpadające zza okna, dzięki czemu sprawi wrażenie większego.

Istotną zaletą koloru białego we wnętrzach jest jego neutralny charakter. Pasują do niego wszystkie barwy, przez co daje pole do popisu w urządzeniu nie tylko kuchni, ale także salonu czy sypialni. Białe meble - lakierowane na błysk lub matowe - możesz zaplanować w każdym pomieszczeniu.

Poniżej prezentujemy TOP 10 mebli oraz lamp w kolorze białym.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA