Meble.com.pl - komfort na miarę

Tawros to propozycja aktualnie modnego zestawienia klasycznego dekoru jasnego dębu i nowoczesnej bieli w wysokim połysku. Fot. Helvetia Wieruszów

Meble w salonie. Piękne kolekcje w jasnych kolorach

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 30 cze 2016 08:40 (aktualizacja: 30 cze 2016 09:34)

Meble w jasnych barwach to doskonałe rozwiązanie, jeśli aranżacja ma być stonowana. W salonach meblowych znajdziemy wiele kolekcji, które pomogą urządzić salon jasno i przytulnie.

Jasne aranżacje są ponadczasowe. To nie tylko kolor ścian czy dodatków, ale przede wszystkim mebli, ponieważ to one wysuwają się na przód i najbardziej zwracają na siebie uwagę. Dlatego też, jeśli chcemy, aby nasz salon był miejscem słonecznym i przytulnym, wybierzmy meble w jasnym kolorze.

Jasna kolorystyka mebli to nie tylko biel. Choć jest ona wciąż bardzo popularna, to producenci oferują nam również meble z jasnym rysunkiem drewna czy w beżowych laminatach, które również nadadzą aranżacji spokoju i ciepła. Ciekawą propozycją producentów są również białe meble ocieplone drewnem, które optycznie powiększą wnętrze, ale również je rozświetlą. Drewno na elementach brył nada zaś aranżacji przytulnego, domowego klimatu.

W galerii zdjęć prezentujemy ciekawe kolekcje do salonu w jasnych kolorach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA