Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Argento wykonana jest w naturalnej okleinie dębowej. Bryły wyróżniają się błyszczącymi, aluminiowymi wstawkami i atrakcyjnymi, metalowymi nóżkami. Fot. Bydgoskie Meble

Meble w salonie. Piękne kolekcje z dekorem dębu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 08 lut 2016 11:11 (aktualizacja: 09 lut 2016 07:58)

Meble z rysunkiem drewna nadają wnętrzom wspaniałego stylu. To harmonia i ciepło, ale również nowoczesność i klasa. Zobaczcie najmodniejsze kolekcje do salonu w odcieniach dębu.

Meble z rysunkiem drewna cieszą się nieprzerwaną popularnością. Zachwycają urodą zarówno w wersji klasycznej, jak i nowoczesnej. Jednak dekorem drewna, który cieszy się największą popularnością wśród konsumentów, jest dąb. W kolekcjach mebli do salonu spotkamy go w różnych wybarwieniach, lakierowany na wysoki połysk lub olejowany, z pięknym, matowym wykończeniem. 

Dębowe dekory mają bogate rysunki, które same w sobie stanowią dekorację. Dlatego też warto komponować meble z dekorem dębu na tle jednobarwnych ścian. Ich kolorystyka jest ciepła i delikatna, toteż dobrze komponuje się z soczystymi barwami ziemi. Jednym z najlepszych kolorów tła dla mebli z rysunkiem drewna, jest zieleń. Zarówno ta w żywym, limonkowym odcieniu, jak i głęboka, ciemna zieleń. 

Wiele kolekcji mebli wyposażonych jest w wewnętrzne oświetlenie. Złota barwa światła wydobywająca się zza szklanych witryn uwydatnia piękno drewna. Światło wprowadza również do wnętrza przyjemny nastrój. Dzięki niemu salon stanie się przytulnym, klimatycznym miejscem. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA