Meble.com.pl - komfort na miarę

Stolik Muto z praktycznymi kółkami przy nóżkach. Fot. Vox

Meble w salonie. Przegląd stolików kawowych

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 30 maj 2017 07:37 (aktualizacja: 30 maj 2017 09:51)

Stolik kawowy to nieodłączny kompan mebli wypoczynkowych w salonie - razem tworzą zgraną parę. Jak go dopasować, jak wybrać najwygodniejszy i najmodniejszy model stolika? Podpowiadamy...

Życie bez stolika kawowego w salonie byłoby nieprzyjemne. Gdzie bowiem odstawić filiżankę z kawą lub talerzyk z ciastem, jeśli nie mamy pod ręką praktycznego stoliczka? Na kolano, na podłogę? Dlatego właśnie mebel ten jest nieodłącznym elementem wyposażenia salonu i razem z sofą, tworzy doskonale zgraną parę.

Ważne jest, aby stolik pasował do sofy, w towarzystwie której się znajduje. Niekoniecznie musi pochodzić z tej samej kolekcji, jednak stylistycznie meble te powinny się uzupełniać. Wariacji na temat stolików kawowych jest nieskończenie wiele. Od klasycznych modeli na czterech nóżkach, masywnych pni drzewa, po minimalistyczne modele przypominające kuchenną tacę na jednej nodze. 

Jeśli poszukujesz ciekawego stolika kawowego do swojego salonu, koniecznie zajrzyj do galerii zdjęć. Przygotowaliśmy tam przegląd najciekawszych modeli. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA