Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Life jest utrzymana w eleganckim, nieco klasycznym kształcie. Fotel w kolorze takim samym, jak poduszki na sofie, odznacza się i wprowadza do salonu ciekawy element. Fot. Wajnert Meble

Meble w salonie. Sofy i fotele w pięknych duetach

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 01 gru 2015 08:38 (aktualizacja: 02 gru 2015 08:05)

Sofa i fotel to doskonale zgrany duet, dzięki któremu w salonie będziesz odpoczywać komfortowo. Zobacz najciekawsze propozycje producentów.

Ustawienia 2+1 to stary i sprawdzony układ w salonie. To nic innego, jak wygodna dwu lub trzyosobowa sofa oraz dwa fotele ustawione tuż obok. W ten sposób w salonie tworzy się wygodny i przytulny kącik wypoczynkowy, który spełni wymagania nawet dużej rodziny. 

Jeśli często podejmujemy w salonie gości lub mamy dużą rodzinę i sami potrzebujemy sporo przestrzeni do wypoczynku, najlepszym rozwiązaniem okaże się narożnik w zestawieniu z fotelem lub pufem. Narożnik zapewni nie tylko pokaźną ilość miejsca do siedzenia, ale dzięki funkcji rozkładania będzie mógł służyć także jako łóżko. Ponadto nowoczesne modele posiadają pakowne pojemniki na pościel w otomanie, jak również dodatkowe szuflady wysuwane spod siedziska. Dają tym samym dodatkowe miejsce do przechowywania, bowiem to dobre miejsce nie tylko na pościel, ale i na grube koce. 

Rozwiązaniem do mniejszych mieszkań będzie niewielka sofa - rozkładana lub nie - oraz dwa fotele ustawione naprzeciw niej. Tak ustawione meble wypoczynkowe zapewniają wygodę, ponieważ ułatwiają swobodną rozmowę w salonie, jak również dają dobry dostęp do stolika kawowego, choćby po to, by odstawić na niego filiżankę. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA