Meble.com.pl - komfort na miarę

Szezlong to elegancki mebel, który umożliwia wypoczynek w pozycji półleżącej. Projekt: Michał Mikołajczak. Fot. Bartosz Jarosz

Meble w salonie. Szałowe i eleganckie szezlongi

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 03 lip 2015 15:22 (aktualizacja: 06 lip 2015 08:50)

Szezlong to bardzo elegancki i ekskluzywny mebel. Trochę kaprys, trochę zbytek, ale jednak przede wszystkim prawdziwy komfort.

Szezlongi wracają do łask. Krótka, popołudniowa drzemka czy chwila z książką na szezlongu w pozycji umożliwiającej zarówno wygodne podparcie łokci, jak i odcinka lędźwiowego bywa nieoceniona. Szezlong, we wnętrzu to także symbol ekskluzywności i elegancji. Potrzebuje dużo przestrzeni, jednak bez wątpienia jest synonimem wyrafinowania, co sprawia, że coraz chętniej włączamy go do aranżacji naszych pokojów dziennych, sypialni, a nawet łazienek. 

Mebel ten można ustawić na kilka różnych sposobów. Pięknie prezentuje się zwłaszcza w samym centrum pokoju jako główne siedzisko strefy telewizyjnej lub elegancki dodatek do sofy. Możemy również dyskretnie umieścić go w rogu pomieszczenia, na przykład tuż pod oknem, pełni wtedy funkcję kącika do czytania.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA