Meble.com.pl - komfort na miarę

projekt_agata_piltz_fot_bartosz_jarosz.jpg

Meble w salonie. Takie modele wybierają Polacy!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 16 lut 2017 11:49

Polacy swoje salony urządzają z coraz większą uwagą. Chodzi tu nie tylko o umiejętne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, ale także o wybór wyposażenia, które ułatwia codzienne czynności.

W salonie, coraz częściej możemy spotkać szereg rozwiązań, które znacznie poprawiają komfort naszego życia. Mowa tu o meblach tapicerowanych, które standardowo posiadają funkcję spania, relaksu, a także stolikach i ławach kawowych, które często kryją w sobie pojemne szuflady i schowki. W swoim salonie chętnie też widzimy pojemne witryny, których drzwi i ciężkie fronty można przesuwać lekko i bez wysiłku. 

We wnętrzach panuje styl nowoczesny. Tę nowoczesność jeszcze mocniej podkreślają wszelkie kontrastowe rozwiązania. W dobrym guście są dodatki retro – krzesła, fotele, podnóżki czy małe stoliki kawowe, które przywołają ducha lat 60. Geometryczne kształty mebli idealnie wkomponowują się w proste i minimalistyczne wnętrza.

W mieszkaniach Polaków znajdziemy, także funkcjonalne meble modułowe, nawiązujące do popularnych dawniej meblościanek, które pozwalają tworzyć w salonie ciekawe wizualnie układy i kompozycje.  

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA