Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Lawenda to meble z angielską duszą. W witrynie doskonale prezentuje się porcelana, ale i... książki. Fot. Salony Agata

Meble w salonie. Wybierz najpiękniejszą witrynę

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 13 wrz 2016 08:27 (aktualizacja: 13 wrz 2016 09:26)

Niezastąpione, jeśli chcemy wyeksponować porcelanę. Funkcjonalne, bowiem zapewniają wiele miejsca do przechowywania. Wybierz z nami najpiękniejszą witrynę do salonu.

Wybierając meble do salonu warto pamiętać o witrynie. To mebel, który zapewni nam nie tylko sporo miejsca do przechowywania, to również w piękny sposób wyeksponuje wszystko to, co w niej umieścimy. Dlatego też, jeśli salon ma być nie tylko funkcjonalnym miejscem, ale i reprezentatywnym, to nie powinniśmy witryny pominąć, wybierając do niego meble.

W salonach meblowych znajdziemy witryny w najróżniejszych stylach, zarówno eleganckie i zdobione, które doskonale pasują do wnętrz urządzonych w klasycznym stylu. Nie brak również witryn nowoczesnych, mających proste, minimalistyczne kształty. Modne są dziś modele z panoramiczną szybą, znajdującą się nie tylko na froncie, ale również bokach mebla. Wybierając witrynę warto pamiętać o oświetleniu. Nie zawsze bowiem jest ono w standardowym wyposażeniu. Światło w witrynie potrafi nadać wnętrzu wspaniały klimat, jak również podkreślić atuty przechowywanych w witrynie przedmiotów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA