Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja mebli Alice rozjaśni każde wnętrze i doda mu delikatnego klimatu. Cena: 2.076 zł (meble na zdjęciu) Fot. Szynaka Meble

Meble w salonie. Zobacz nowości z polskich sklepów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 14 kwi 2017 09:07

W polskich sklepach co sezon znajdziemy nowe kolekcje mebli. Jakie nowości przygotowali producenci na początek wiosny?

Wiosna zachęca do zmian w wystroju mieszkania czy domu. Najprostszym rozwiązaniem, który wniesie nieco energii do aranżacji salonu jest ustawienie świeżych kwiatów na stole, zmiana zasłon lub ułożenie luźno na sofę kilku poduszek w słonecznych kolorach. Jeśli jednak zechcemy poczynić większe zmiany, właśnie teraz warto wybrać się do salonów meblowych, ponieważ znajdziemy tam wiele ciekawych kolekcji mebli, które pozwolą całkowicie odmienić aranżację naszych wnętrz. 

Jeśli zależy nam na słonecznej, ciepłej aranżacji, warto wybrać meble o jasnych dekorach drewna lub białe meble, delikatnie ocieplone drewnianymi wstawkami. Doskonale sprawdzają się fronty w połysku, dzięki którym aranżacja salonu jest znacznie bardziej rozświetlona. Powodzeniem dziś cieszą się również meble w skandynawskim stylu. Mają proste formy, dzięki czemu nie dominują w salonie, a matowa biel frontów stanowi doskonałą bazę do kolorowych aranżacji. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA