Meble.com.pl - komfort na miarę

Toaletka dostępna w ramach systemu Villa. Charakterystyczne cechy kolekcji to zaokrąglone nogi, ozdobne pilastry, finezyjne łuki oraz gięte fronty. Fot. Bydgoskie Meble

Meble w sypialni. 10 pomysłów na kobiecy kącik

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 13 marz 2015 14:51 (aktualizacja: 16 marz 2015 08:07)

Toaletka to typowo kobiecy mebel, który po latach przerwy znów ma swoje pięć minut. Nic dziwnego. Ten subtelny element aranżacji jest bardzo praktyczny. Dzięki niemu wszystkie osobiste drobiazgi i kosmetyki możemy trzymać w jednym miejscu. 


Niegdyś kobieca toaletka była obowiązkowym elementem aranżacji sypialni, dziś jednak jej miejsce zajmują zwykle przepastne szafy lub biurko. Warto jednak zastanowić się nad jej zakupem. Toaletka to kobiecy azyl. Nawet jej najskromniejsza wersja ucieszy każdą panią, daje bowiem luksus posiadania własnego miejsca, gdzie można w spokoju zrobić makijaż. 

W naszej galerii prezentujemy pełen przekrój toaletek, w różnych stylach i kształtach - począwszy od przymocowanego do ściany niewielkiego blatu, poprzez lekką konsolkę na dwóch nogach, aż po toaletki przypominające spore biurka. Rolę toaletki z powodzeniem może też pełnić komoda z funkcjonalnymi szufladami i zawieszonym na ścianie lustrem.

Zobacz kilka inspirujących pomysłów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA