Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia New York w modnym wykończeniu biel w połysku. Fot. Stolwit

Meble w sypialni. 12 nowości z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 06 paź 2015 13:06 (aktualizacja: 22 paź 2015 07:51)

Czym wyróżniają się modne kolekcje do sypialni? Co aktualnie znajduje się w ofercie polskich sklepów meblowych? Odpowiedź znajdziesz w galerii zdjęć, gdzie zebraliśmy kilkanaście nowości do sypialni.

Odpowiednio dobrane meble są sekretem pięknej i przytulnej sypialni. Ich wybór w polskich sklepach jest bardzo zróżnicowany. Możemy wybierać wśród kolekcji nowoczesnych, jak też utrzymanych w bardziej tradycyjnym stylu. 

Ponadczasowa prostota i monochromatyczne barwy to klucz do nowoczesnych aranżacji. Nowoczesna sypialnia jest piękna w swojej prostocie. Lubi połysk, ale też miękkie tkaniny oraz ciepły kolor drewna. Kolejnym istotnym elementem, który charakteryzuje te kolekcje są ich proste, geometryczne formy, które pozwalają zaprowadzić we wnętrzu ład i wizualny porządek. W takiej sypialni większość przedmiotów ukryta jest w szafkach, na widoku pozostają tylko niezbędne, dekoracyjne elementy, w formie fotografii czy obrazu. 

Modne są także łóżka tapicerowane. Posiadają duże, pikowane wezgłowia, które dzięki materiałowi jakim są powleczone, w sypialni dają efekt niezwykłej przytulności. Świetnie sprawdzą się we wnętrzu w stylu glamour, jak i bardziej nowoczesnym. Materiałem najczęściej wykorzystywanym do produkcji łóżek tapicerowanych jest skóra i eko-skóra oraz miękkie w dotyku tkaniny. Hitem są zwłaszcza modele w kolorze szarym, białym oraz czarnym. 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA