Meble.com.pl - komfort na miarę

Łoże z kolekcji Maganda wyróżnia się nowoczesną linią. Subtelny rysunek drewna pięknie komponuje się z ciemną tkaniną obiciową. Fot. Mebin

Meble w sypialni. 15 kolekcji z tapicerowanym zagłówkiem

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 26 maj 2015 15:30 (aktualizacja: 26 maj 2015 17:43)

Jak sprawić, aby nasza sypialnia stała się miejscem zachęcającym do wypoczynku i relaksu? Najlepiej wybrać miękkie i przytulne łóżko z tapicerowanym zagłówkiem. Zobaczcie 15 najmodniejszych propozycji.

W sklepach do wyboru mamy wiele łóżek z tapicerowanym zagłówkiem. Znajdziemy tam zarówno proste, oszczędne w formie rozwiązania jak i bardziej dekoracyjne propozycje, np. pikowane. W zależności od stylu w jakim urządzona jest nasza sypialnia, możemy wybrać także dowolny kolor, wzór, materiał, rozmiar i formę zagłówka. Dzięki temu możemy wybrać łoże, które najbardziej pasuje do naszych upodobań, jak również stylistyki naszej sypialni. 

Łóżka tapicerowane niewątpliwie ocieplą pokój sypialniany oraz wprowadzą do niego ciepło i  przytulny klimat. Większość modeli tapicerowanych tkaniną lub skórą jest wyposażona w wysokie zagłówki, które są nie tylko wygodne - to także świetna dekoracja ściany.   

Zobaczcie kilka ciekawych inspiracji. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA