Meble.com.pl - komfort na miarę

Nowoczesność, styl i elegancja to cechy charakterystyczne łóżek tapicerowanych. Cechuje je także wzornictwo na najwyższym poziomie. Fot. Tom Tailor

Meble w sypialni. 15 łóżek z których nie chce się wychodzić

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 kwi 2015 13:48 (aktualizacja: 16 kwi 2015 07:58)

Czym się wyróżniają najmodniejsze łóżka w sypialni? Ciekawą formą, elegancją i wyszukanym wzornictwem. Zobaczcie kilka inspirujących przykładów.

Trudno mówić o jednym dominującym trendzie w wyposażeniu sypialni. Ciekawych stylistycznie kolekcji dostępnych na rynku jest bowiem coraz więcej. Możemy wybierać z propozycji utrzymanych w stylu romantycznym, klasycznym i nowoczesnym. W sklepach możemy spotkać także kolekcje bardziej wyszukane, inspirowane orientem czy nowoczesnym barokiem.

Nasz wybór zależy od preferencji, emocji i ogólnych wyobrażeń na temat aranżacji sypialni. Najnowsze propozycje mebli do sypialni nie mogą się jednak obejść bez najmodniejszych w ostatnich sezonach kolorów jasnych, czyli bieli bądź jasnego drewna. Elementy tapicerowane takie jak zagłówki i ramy to z kolei królestwo intensywnych, nasyconych barw oraz odważnych zdobień. 

Zobaczcie 15 inspirujących propozycji. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA