Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Hill firmy Paged świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnym wnętrzu, jak też zaaranżaowanym z zachowaniem tradycji. Fot. Paged

Meble w sypialni. 15 nowości z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 01 lip 2016 11:52 (aktualizacja: 01 lip 2016 12:16)

Sezon letni to dobry czas na remont w domu, a przy tym wymianę mebli. Dziś prezentujemy kolekcje przygotowane z myślą o zmianach we wnętrzu sypialnianym.

Sezon wiosenny oraz letni inspiruje do zmian w naszych mieszkaniach. Dni robią się coraz dłuższe, słońce rozbłyska pełną mocą, jednym słowem wstępuje w nas życie. Te dodatkowe pokłady energii dobrze jest wykorzystać na coś pożytecznego, np. remont sypialni i wymianę jej wyposażenia.

Jeśli chodzi wzornictwo wybór mebli do sypialni w polskich sklepach jest dość bogaty. W ofercie dostępne są zarówno wzory klasyczne, jak też bardzo nowoczesne. Wybrane prezentujemy w dzisiejszej galerii. 

Nowoczesne sypialnie charakteryzują się różnorodnością mebli w zestawach. Pomimo coraz powszechniejszych szaf wnękowych i garderób, nadal ważną część sypialni stanowi szafa tradycyjna, najczęściej trzy - lub czterodrzwiowa, wyposażona w jedno bądź dwa lustra. Nie wyszły z mody toaletki, choć ich funkcja w stosunku do pierwowzorów uległa zmianie - w zasadzie pełnią rolę głównie dekoracyjną. Znacznie częściej też występuje komoda, nad którą jest zawieszone lustro.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA