Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Fabrizzio. Łóżko wyróżnia się tapicerowanym prostym i eleganckim w wyrazie zagłówkiem, którego wzór tworzą duże, tapicerowane prostokąty, spięte w jedną całość delikatną ramką. Fot. Agata Meble

Meble w sypialni. 15 wygodnych łóżek dla pary

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 14 sty 2016 11:56 (aktualizacja: 15 sty 2016 08:51)

Wybór odpowiedniego łóżka do małżeńskiej sypialni nie jest błahą sprawą. Mebel musi spełniać nierzadko różne potrzeby dwóch osób.

Wybór odpowiedniego łóżka do sypialni, którą dzielimy z partnerem lub partnerką jest bardzo istotny. Mebel musi być na tyle duży, aby obie osoby mogły wygodnie wypocząć, a także odpowiadać wizualnie, często zupełnie różnym gustom.

Po zakup odpowiedniego mebla najlepiej jest udać się z partnerem i razem wybrać ten, który będzie nam w zupełności odpowiadał. W polskich sklepach meblowych dostępnych jest wiele propozycji. Dodatkowo okres poświąteczny to czas, kiedy w sklepach z wyposażeniem wnętrz możemy zakupić meble po okazyjnej cenie. Sprzęt, dekoracje czy inne elementy wyposażenia dostępne są z nawet 50 procentową zniżką. Atrakcyjne promocje obejmują zarówno całe kolekcje, jak i wybrane modele.

Zestaw może wyróżniać się nietuzinkowymi detalami, takimi jak kolorowy zagłówek czy fronty z fantazyjnym nadrukiem. Łóżko można dodatkowo zakupić z pojemną szufladą, która pozwoli wygodnie przechowywać dodatkowy komplet pościeli czy koc, ale także rzadziej używane ubrania. Na łóżku warto ułożyć także niewielkie poduszeczki, kolorystycznie nawiązujące do całego wnętrza. Tym sposobem sypialnia małżeńska zyska intymniejszy wygląd.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA