Meble.com.pl - komfort na miarę

Szafa przesuwna z kolekcji Indira charakteryzuje się atrakcyjnym wzornictwem oraz dużą pojemnością. W bryle szafy zastosowano funkcjonalną nowość, czyli dwie szuflady wyposażone w system push to open, które są dostępne bez konieczności przesuwania drzwi. Fot. Helvetia-Wieruszów

Meble w sypialni. Duże szafy w dobrych cenach

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 sie 2016 09:14 (aktualizacja: 25 sie 2016 11:54)

O tym, jak ważna jest pojemna szafa w sypialni, wie każda kobieta. Zobacz, co proponują dziś producenci i jakie modele szaf znajdziesz w popularnych salonach meblowych.

Szafa to mebel wielozadaniowy. Nie przechowujemy w niej wyłącznie ubrań, które codziennie nosimy, ale również chowamy do niej rzeczy używane sporadycznie, przedmioty sezonowe. Dlatego więc tak ważne jest, aby szafa, którą postawimy w sypialni była pojemna. Jeśli nie wiemy, jak powinno wyglądać praktyczne wnętrze szafy, możemy wybrać gotowy mebel ze sklepu. Gotowe szafy są dziś bardzo praktyczne i zapewniają wygodny sposób na przechowywanie.

Większość dostępnych modeli szaf podzielona jest na dwie strefy - półek i wieszaków. Modne są również szafy modułowe, które pozwalają nam na dostawianie pojedynczych elementów, tworząc tym samym szafę tak dużą, jak tego potrzebujemy. Możemy również wybrać model z drzwiami przesuwnymi oraz otwieranymi tradycyjnie. Z lustrem na froncie lub bez. Jednym zdaniem - wybór jest duży i zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wybrednych konsumentów.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA