Meble.com.pl - komfort na miarę

Szafa Nadir sprawdzi się w małym wnętrzu. Fot. Black Red White

Meble w sypialni. Modne inspiracje na pojemną szafę

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 13 cze 2017 10:36 (aktualizacja: 13 cze 2017 10:58)

Szafa to mebel, który powinien znaleźć się w każdej sypialni. Można ją wykonać pod zabudowę - w polskich sklepach nie brakuje jednak ciekawych, gotowych propozycji.

Przestrzeń do przechowywania ubrań i osobistych drobiazgów jest potrzebna w każdym domu. Wygodna, pojemna i właściwie rozmieszczone szafa zapewni ład i porządek w całym mieszkaniu. Mebel możemy wykonać pod zabudowę u stolarza, bywa jednak, że w domu nie ma możliwości wygospodarowania jednego większego pomieszczenia w którym zmieści się garderoba. W takiej sytuacji przemyślane ustawienie szaf w różnych pokojach również może z powodzeniem sprawdzić się w codziennym życiu domowników.

W sklepach meblowych możemy wybierać spośród wielu gotowych propozycji szaf. W zależności od tego ile posiadamy miejsca, możemy wybrać model, który najlepiej spełni nasze potrzeby. Dostępne są meble dwu, trzy, cztero drzwiowe lub narożne. Główną zaletą szaf 2-drzwiowych jest to, że posiada niewielkie rozmiary, dzięki czemu wygląda dobrze w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w sypialni, ale także w pokoju dziennym.

Szafy posiadające większą ilość drzwi, oprócz efektownego wyglądu, mogą również przyciągać uwagę tych, którzy lubią segregować poszczególne części garderoby. Posiadają dużą ilość półek oraz szuflad, które zapewniają funkcjonalne przechowywanie ubrań. Jeśli potrzebujemy jeszcze bardziej dokładnej segregacji rzeczy i ubrań możemy umieścić w niej dodatkowe organizery, pudełka, kosze czy wieszaki. W każdym rodzaju szafy, czy to 2-drzwiowej, czy z większą ilością skrzydeł, jeden z frontów może stanowić lustro, dzięki czemu nie musimy dokupować kolejnego mebla, który zajmie cenną przestrzeń niewielkiej sypialni.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA