Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Hektor utrzymana jest w ciepłym połączeniu ciemnego dębu i beżu w połysku. Duże tafle luster zastosowane w szafach optycznie powiększają wnętrze natomiast ciepła kolorystyka nadaje mu przytulności. Fot. Helvetia Wieruszów

Meble w sypialni. Modne kolekcje na wysoki połysk

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 23 cze 2017 09:43 (aktualizacja: 23 cze 2017 10:00)

Meble na wysoki połysk świetnie sprawdzają się we wnętrzu sypialni. Wnoszą do aranżacji wnętrza wizualną przestrzeń i ciekawy wygląd.

Przy zakupie mebli do domu zawsze pojawia się pytanie o wybór wykończenia  frontów – matowe, półmatowe czy na wysoki połysk. Te ostatnie wywołują najwięcej emocji i komentarzy. Jedni twierdzą, że meble w wysokim połysku są stylowe i eleganckie, i inni natomiast twierdzą, że meble w połysku są mało praktyczne. 

Meble na wysoki połysk to wręcz rozwiązanie idealne do małych pomieszczeń. Optycznie powiększają wnętrze, a połysk daje efekt głębi i lekko odbija przestrzeń wokół, co sprawia, że całe wnętrze jest większe niż w rzeczywistości. Meble na wysoki połysk najchętniej wybierane są do aranżacji minimalistycznych lub nowoczesnych. Są dość chłodne wizualnie, jednak z odpowiednimi dodatkami mogą nabrać przytulności. W zestawieniu z drewnem, miękkimi tkaninami czy gustownymi dodatkami lustrzane powierzchnie zyskają odrobinę ciepła.

Sprawdź modne kolekcje w połysku. 

Więcej na temat modnych mebli do sypialni znajdziecie tu.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA