Meble.com.pl - komfort na miarę

Pola - kolekcja mebli do sypialni firmy Wajnert Meble. Fot. Wajnert Meble

Meble w sypialni. Modne kolekcje w jasnych kolorach

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 maj 2017 09:14 (aktualizacja: 07 maj 2017 10:26)

Sypialnia urządzona w jasnych barwach zapewnia energię każdego poranka. Prezentujemy wspaniałe kolekcje mebli w jasnych kolorach.

Jasne meble w sypialni to doskonały wybór w każdym przypadku. Rozjaśniają wnętrza, sprawiają, że wydają się zdecydowanie większe niż są w rzeczywistości i zapewniają domownikom zastrzyk energii każdego poranka.

Wśród jasnych kolekcji mebli do sypialni znajdziemy meble w modnej bieli na wysoki połysk, jak również w matowych wykończeniach. Producenci chętnie łączą białą barwę z dekorami naturalnego drewna. Meble dzięki temu wciąż są jasne, jednak znacznie zyskują na przytulności. To idealne rozwiązanie dla tych osób, dla których całkowicie białe meble są zbyt zimne w odbiorze.

Doskonałym wyborem do sypialni są również meble wykonane z jasnego drewna. Do najpopularniejszych gatunków zalicza się dąb, jesion oraz sosnę. Z powodzeniem znajdziemy kolekcje wykonane z pełnego masywu drewna, jak również wykończone naturalnym fornirem. Te drugie będą miały znacznie niższą cenę, zaś jakością i estetyką będą się różnić w minimalnym stopniu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA